• DRAGON Maska antysmogowa Casual II, Navy Blue Rozmiar L

Maska Dragon z aktywnym węglem wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza..

Brak towaru
126.99 --11% 140.88
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 13.9
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier 16
Kurier pobranie 19
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

MASKA DRAGON CASUAL II NAVY BLUE

Nowa, zoptymalizowana maseczka DRAGON CASUAL II to odpowiedź na potrzeby mieszkańców aglomeracji i miejscowości dotkniętych problemem zanieczyszczonego powietrza. Kolekcja DRAGON CASUAL II kierowana jest do osób poszukujących najbardziej kompleksowej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Nasze produkty poza doskonałym działaniem cechuje świetny wygląd i nowatorskie wzornictwo. Możesz wyglądać elegancko i stylowo na każdą okazję! Nasza maska antysmogowa została udoskonalona pod względem łatwości oddychania - zmieniona budowa oraz zastosowanie lekkiej, jednowarstwowej tkaniny o właściwościach technicznych sprawia, że to najbardziej przewiewny produkt tego typu jaki kiedykolwiek został wypuszczony do sprzedaży. Wielowarstwowe wymienne filtry hamują przedostawanie się zanieczyszczeń do płuc, co podnosi poziom wdychanego powietrza i chroni przed groźnymi następstwami życia w smogu.

Unikalny produkt N99 z aktywnym węglem wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Odświeżony fason maski wraz z miłym w dotyku materiałem wierzchnim, delikatnymi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie naszego produktu do twarzy. Nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonym przepływie powietrza jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski. Produkty Dragon Casual występują w wielu wariantach kolorystycznych i 3 wielkościach (S - dla najmłodszych a także M i L), aby każdy dopasował produkt do swoich potrzeb.

 

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Udoskonalona maska przeciw smogowi DRAGON CASUAL II posiada zewnętrzną warstwę stworzoną z wysokiej jakości technicznego poliestru. Poprzez zastosowanie nowoczesnego materiału udało nam się jeszcze mocniej ograniczyć opory występujące w trakcie oddychania. Dzięki specjalnemu krojowi, nasz produkt jest bardzo komfortowy i optymalnie dostosowuje się do kształtu twarzy. Jest miękki, mało elastyczny, dzięki czemu nie będzie rozciągać się po dłuższym użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu - maskę przeciwsmogową można czyścić mokrą szmatką z mikrofibry, a czasami po demontażu zaworu i filtra, wymyć pod bieżącą wodą nie cieplejszą niż 30°C z łagodnym detergentem.

ZAWÓR BOCZNY

Prezentujemy Wam zupełnie nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza. Jest także elementem montażowym filtra N99, odpowiada za transport wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Profile otworów dopasowaliśmy wielkością tak, by zagwarantować swobodne wydychanie powietrza podczas aktywności fizycznych. Od teraz każdy oddech w produkcie DRAGON będzie czystą przyjemnością!

TASIEMKI I LAMÓWKI

Tasiemki i lamówki zastosowane w produktach DRAGON CASUAL II zrobione są z przyjemnego, mocnego i częściowo rozciągliwego materiału, nie podrażniają skóry twarzy, stanowiąc jednocześnie eleganckie wykończenie maski antysmogowej. Paseczki przechodzące nad i pod uszami, zapinane złączką z tyłu głowy nie pozwalają na zsunięcie się maski w trakcie noszenia.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Unikalnie wydłużony, ukryty w lamówce, elastyczny zacisk nosowy przeciwdziała zsuwaniu się maski podczas użytkowania, umożliwia optymalne uszczelnienie i dopasowanie do kształtów nosa i buzi.

ZŁĄCZKA

Złączka z plastiku w formie dwóch haczyków oddalonych od siebie o 2,5 cm pozwala na doskonałe dopasowanie produktu do obwodu głowy.

JAK DOPASOWAĆ MASKĘ DRAGON CASUAL?

S - dla małych dzieci

M - dla starszych dzieci i drobnych kobiet

L - dla wysokich kobiet i mężczyzn

Rozmiar

Wymiar A

Wymiar B

S

10,7 cm

44,5 - 51,5 cm

M

11,5 cm

46- 54,5 cm

L

13 cm

52- 56,5 cm

 JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY?

image

 

Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.

Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci