• DRAGON Maska antysmogowa Sport II, Gray Rozmiar XL

Innowacyjna maska przeciwpyłowa DRAGON SPORT II dedykowana jest ludziom aktywnym, którzy nie chcą zaprzestawać ukochanych aktywności na zewnątrz podczas gdy na dworze występuje smog..

Brak towaru
158.99 --11% 176.39
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 13.9
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier 16
Kurier pobranie 19
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

MASKA DRAGON SPORT II GRAY

Charakteryzuje ją doskonała klasa wykorzystanych tworzyw, pierwszorzędne wykonanie i doskonałe działanie. Innowacyjna maska przeciwpyłowa DRAGON SPORT II dedykowana jest ludziom aktywnym, którzy nie chcą zaprzestawać ukochanych aktywności na zewnątrz podczas gdy na dworze występuje smog. Nasz produkt odznacza się ciekawym wyglądem, komfortem noszenia oraz ochroną zdrowia przed zadymionym powietrzem.

Konstrukcja jest bardzo prosta i skuteczna - to połączenie rozciągliwego neoprenu o grubości 2,8 mm z elastycznym zaciskiem nosowym i trwałym rzepem, co razem zapewnia skrupulatne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie do twarzy i obwodu głowy, uniemożliwia przemieszczanie się jej w trakcie aktywności, z jednoczesnym zabezpieczeniem buzi przed ostrym, zimowym powietrzem. Najważniejszy jest tu oczywiście wielowarstwowy i wymienny filtr, który zapobiega przedostawaniu się szkodliwych pyłów do naszego ciała, co podnosi jakość wdychanego powietrza i chroni przed strasznymi następstwami życia w smogu. Nasz wyjątkowy produkt N99 z aktywnym węglem pozwala na wyłapanie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. DRAGON SPORT II mają także unowocześnione zawory wydechowe DRAGON HEX o podwyższonej przepustowości powietrza dla jeszcze większego komfortu noszenia. Są zarazem fragmentami montażowymi FILTRA N99 - mają za zadanie odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Profile otworów zostały dostosowane wielkością w taki sposób, by umożliwić swobodne wydychanie powietrza podczas wysiłku fizycznego. DRAGON SPORT II są dostępne w wielu niebanalnych wariantach kolorystycznych i czterech rozmiarach (S, M, L, XL) aby każdy odnalazł pasujący mu design i dostosował produkt do indywidualnych potrzeb.

 

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Wykorzystanie sprężystego neoprenu o grubości 2,8 mm w zewnętrznej części maski antysmogowej, pozwala na doskonałe dopasowanie do twarzy, z równoczesną ochroną przed chłodem. Materiał jest mocny, wysokiej jakości i łatwy w utrzymaniu - powinno się czyścić ją zwilżoną szmatką z mikrofibry, a okazjonalnie po demontażu filtra i zaworów, przemyć pod bieżącą wodą (nie przekraczając 30°C) z delikatnym detergentem.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Pozwala na dokładne uszczelnienie i komfortowe dostosowanie maski anty smogowej do twarzy w rejonie nosa i policzków, przytrzymując produkt w odpowiedniej pozycji. Nie pozwala na przesuwanie się jej podczas ruchu na powietrzu.

WYMIENNY FILTR N99

Nowy filtr DRAGON N99 AC. Blokuje przeszło 130 odmian zanieczyszczeń takich jak: spaliny, naskórek zwierząt, pył węglowy, czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - wydajność na poziomie aż 99.9%. Nasz produkt został przebadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP.

ZAWORY BOCZNE

Nowe zawory wydechowe DRAGON HEX o podwyższonej przepustowości powietrza. Są zarazem elementami montażowymi filtra N99, odpowiadają za wypuszczanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Profile otworów zostały dopasowane rozmiarem w ten sposób, by umożliwić bezproblemowe wydychanie powietrza w trakcie uprawiania sportu.

MOCNY RZEP

Pozwala na dopasowanie naszego produktu do obwodu głowy - rozpiętość regulacji rzepem sięga około 7 centymetrów.

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON SPORT?

S - dla starszych dzieci

M - dla kobiet i mężczyzn o drobnej budowie ciała

L - dla mężczyzn

XL - dla wysokich mężczyzn o masywnej budowie ciała

Rozmiarówka

Wymiar A

Wymiar B

S

12 cm

42- 46,5 cm

M

13 cm

46- 53 cm

L

13,7 cm

49- 58 cm

XL

15 cm

53- 60 cm

JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY?

image

Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy nasadą nosa, a końcem brody.

Wymiar B- zmierz obwód głowy zaczynając od czubka nosa, przez nasadę czaszki z tyłu głowy, do czubka nosa, pilnując by linia pomiaru była pod uszami.

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci